Hakkımızda

Datça Reef Diving ile dalmak

İlk defa dalış yapacak olanlardan, deneyimli dalgıçlara kadar dalış sevdalılarına hizmet veren okulumuzda, başlangıç seviyesi için TSSF/CMAS 1 yıldız dalıcı eğitimi, ileri seviye kursu TSSF/CMAS 2 yıldız dalıcı eğitimi ve profesyonelliğe ilk adım olan TSSF/CMAS 3 yıldız dalıcı eğitimi verilmektedir. İlk defa dalış yapacak olsanız bile deneyimli dalış eğitmenlerimizin rehberliğinde kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Datça Akdeniz ve Ege sularının birleştiği, hep merak ettiğiniz sualtını keşfetmek ve tanımak adına Datça, Türkiye’nin en temiz ve berrak denizi ile sizi bekliyor. Teknede kısa bir brifing ile temel güvenlik, sualtına uyum bilgileri ve becerileri özetlenir.

Datça hareketli günübirlik dalış turlarımızla, donanımlı dalış yapmak isteyenlere hizmet veriyoruz. Dalışa özel hazırlanmış teknemizde gün boyu iyi vakit geçirmeniz, sessiz koylarda denizin ve güneşin tadını çıkarmanız ve kusursuz dalışlar yapmanız için çalışıyoruz. Turlarımızda, hem su altında hem de su üstünde size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Serdal Bilgin

Uzun yıllar İstanbul da ABB Elektrik A.Ş. firmasında görev yaptı. 2014 yılı Eylül ayında Datça’ya yerleşti. TSSF CMAS Eğitmeni, Sanayi Dalgıcı (Profesyonel Balık Adam ) ve İHAD Engelli Dalıcı Eğitmeni. Datça’da eksikliğini gördüğü dalış sporunu yaygın hale getirmek için 2016 yılında dalış için dizayn edilmiş özel dalış teknesinde;
Tüplü dalış ve sualtı sporlarını REEF DIVING dalış okulu markasıyla hizmete açmıştır

Özgü Bilgin

Özgü Bilgin

Rehber Dalıcı, Uludağ Üniversitesi Uluslar arası ilişkiler mezunu. Eğitim danışmanı / Müşteri İlişkileri Danışmanı. 2014 yılının Eylül ayında İstanbul’dan Datça’ya yerleşerek 2016 yılında eşi Serdal Bilgin ile Reef Dalış Okulu nu Datça’da hizmete açmışlardır. Eşi Serdal Bilgin ile birlikte çalışmaktadırlar.